MUNKAVÉGZÉS HELYE

Profi Tető Kft.

Kaposvár

Foglalkozás:

Teljes munkaidő

Megbízható, stabilan fejlődő cégünk keresi

IRODAI ÉRTÉKESÍTŐ - ÜGYFÉLMENEDZSER

munkakörbe a pályázók jelentkezését.

Légy részese közös sikereinknek, és csatlakozz hozzánk:

Irányítsd velünk a klímaváltozást!

Szeretnél egy profi csapat részese lenni, ahol változatos és különleges feladatok várnak rád?
Napelem rendszer értékesítőt, ügyintézőt, telefonos kapcsolattartót keresünk zöld technológiás üzletágunkba, irodai munkára. A munkáltató a nagy múltú kaposvári tetőgyártó, építőanyag- és bútorkereskedő Profi Tető Kft. a szektor meghatározó cége. Nálunk folyamatosan hozzájárulhatsz ötleteiddel, megoldásaiddal a közös sikerhez. Új technológiák, környezettudatos filozófia, változatos munkakör. Teljes munkaidő, biztos, irodai munkahely.

Nálunk megtalálod számításaidat, amennyiben fontos neked:

  • a versenyképes jövedelem
  • a bónusz lehetőség
  • a profi és korrekt munkakörnyezet
  • a hosszú távú, biztos munkahely
  • az új technológiák megismerése.

Számítunk Rád, ha:

  • legalább érettségivel rendelkezel
  • precíz vagy és kitartó
  • ügyfeles, sales-es tapasztalatod van
  • felelősségteljes vagy és szereted a csapatmunkát
  • társalgási szinten beszélsz legalább egy idegen nyelvet

Telefonos érdeklődést nem áll módunkban fogadni a nagy számú jelentkező miatt. Kérjük az állás hirdetésre kizárólag fényképes önéletrajzzal jelentkezz a következő email címen:

allas@profigreentech.hu

Szép Napot kívánunk!